Zasłyszane po meczu …

 

Maciej Wilusz:

dsc02138

Rewanż:

 •  Wiemy że ta bramka dla Wisły liczy się podwójnie, ale jesteśmy nastawieni że tam pojedziemy po prostu wygrać.

Darko Jevtic:

dsc02144

Rewanż?

 • Mają tę bramkę na wyjeździe (Wisła) ale jak my tam pojedziemy i strzelimy bramkę to wszystko jest tak samo, wszystko będzie otwarte, zrobimy wszystko żeby wygrać i awansować. Nie ważne w jakiej formie będziemy ale musimy wygrać,  bo to będzie ten jeden mecz, który musimy wygrać po prostu musimy.

Cięższe treningi u Bjelicy? 

 • Nie będę oceniał trenera, musimy jeszcze więcej pracować na treningach, po treningach, dać z siebie jak najwięcej żeby to poszło w dobrym kierunku, każdy z nas musi się wyciągnąć za nos i ciężko pracować my mamy jakość i prędzej czy później to będzie widać na razie wyniki są średnie ale poprawimy to.
 •  Wyglądaliśmy zmęczeni? Ja mogę powiedzieć że ja się teraz trochę lepiej czuję na boisku, tak fizycznie lepiej, nie wiem jak to wygląda z boku ja się czuję lepiej, ale tylko praca. Ostatnio straciliśmy trzy pkt w ostatnich minutach ale to chyba brak koncentracji.

Gra bez kibiców?

 •  Dziwne jest uczucie grać na pustym stadionie.

Murawa?

 • Murawa już nie będzie lepsza, nawet już do końca roku nie będzie lepsza, musimy sobie z tym poradzić i starać się grać jak najlepiej, musimy wygrać te mecze, szczególnie te w domu gdzie będą już kibice, gdzie są tym dwunastym zawodnikiem.

Jan Bednarek:

dsc02084

Stracony gol?

 • no to jest znowu jakiś pech, znów ta piłka jakoś się plącze, troszkę mi się od nogi odbija, jakoś tam przeleciała, nie zdążyłem zareagować byłem zbyt blisko Brożka. Przypadek, pech nie wiem jak to nazwać. Byliśmy skoncentrowani, przypadek zdecydował że straciliśmy bramkę, fajny mecz, dobrze się broniliśmy oprócz tej jednej sytuacji byliśmy bardzo skoncentrowani.

Po straconej bramce reagujecie już inaczej?

 • Gonimy wynik i po raz kolejny pokazujemy że jesteśmy wstanie odrobić straty, trener nas uczula żeby nie ulegać presji, nie ważne co się dzieje mamy grać swoje dalej, grać ten sam futbol, grać do końca by zdobyć trzy pkt.

Rewanż?

 • Gra jest cały czas otwarta bo jest jeszcze drugi mecz i myślę że w tym drugim meczu przechylimy szalę zwycięstwa na naszą korzyść, mamy taką jakość z przodu mamy tak dobrych zawodników, dla nas będzie lepiej jak Wisła będzie się bronić a my będziemy mogli atakować, będziemy musieli być też skoncentrowani na defensywie by nie nadziać się na kontrę.

Trener motywuje?

 • Trener Bjelica ma dużo charyzmy, mocny charakter i to jest odczuwalne kiedy nas motywuje, zagrzewa do walki, ale też potrafi zrobić tak żeby nasza głowa była chłodna, ma tą tzw czutkę wie kiedy poluzować a kiedy przyostrzyć, wzbudzić w nas agresję i myślę że to jest fajne i będzie skutkować w przyszłości .

Puchar Polski czy Ekstraklasa?

 • W Lechu Poznań zawsze się gra na 100% możliwości, nie ważne czy to jest PP czy liga, czy zmieniamy skład czy gramy podstawowym składem, mamy bardzo wyrównaną drużynę, bardzo dobrych zawodników zawsze jest duża jakość na boisku i fajnie że jest rywalizacja i każdy chce pokazać swoją wartość na boisku. Lech Poznań w niczym nie odpuszcza, na wszystkich frontach walczy o trofea i dajemy od siebie zawsze 100%, zaangażowanie jest zawsze i chęć zwycięstwa ale nie zawsze wychodzi. Mam nadzieję dalej będzie zaangażowanie i pokażemy dużo charakteru i w tych najbliższych spotkaniach zdobędziemy komplet punktów. My się nie musimy przełamywać, po prostu musimy grać swoje pokazywać dużo jakości, koncentracja i jakość z przodu dadzą nam dużo radości, nam jak i wszystkim kibicom.

Wydarzenia „warszawskie”?

 • Nie może być tak że naszemu zawodnikowi na boisku dzieje się krzywda, nie może być tak że ktoś kogoś dusi na boisku, to jest dla mnie dramat że taki zawodnik nie ponosi żadnych konsekwencji, stanęliśmy w obronie Kownasia bo to jest nasz zawodnik z którym jesteśmy w klubie i Jasiu poniósł tego duże konsekwencje, 3 mecze to jest dużo, tylko za to że wbiegł na boisko stanąć w obronie Kownasia, który był podduszany przez Malarza. Jasiu nie zasługiwał na tak wysoką karę a jeśli tak to Malarz powinien dostać jeszcze większą.

Dawid Kownacki

dsc02136

Bramka – przełamanie?

 • Nie zastanawiam się nad moją nie mocą i czy ta bramka mnie odblokuje, wiele razy już tak mówiłem a potem nie strzelałem, ale co dzień wykonuję ciężką pracę i wierzę że zacznę strzelać regularnie bo jest mi to bardzo potrzebne.

Jako napastnik czy za napastnikiem ?

 • Współpraca z Marcinem Robakiem dała nam gola Marcin strzelał ja dobiłem, wydaje nam się że taka zmiana nam dużo dała byliśmy blisko siebie, było nas więcej w polu karnym, było to większym zagrożeniem dla obrońców przeciwnika. Łatwiej się gra mając kogoś silniejszego w pobliżu, kto powalczy z obrońcami a ja mogę wejść z drugiej linii, mam więcej przestrzeni na pewno jest mi łatwiej, trudniej się gra przeciwko takim dwóm silnym obrońcom jak Głowacki czy Guzmics, bo oni skupiają praktycznie uwagę tylko na tobie i ta walka jest bardzo fizyczna i mają przewagę a jeżeli jest nas dwóch to to się rozkłada, jeden walczy drugi ma trochę więcej miejsca.

Murawa?

 • Jest ciężka murawa, wchodzi w nogi ale taką mamy pogodę i te boiska już lepsze nie będą, będą bardziej grząskie, ale trzeba się dostosować do tego co jest, obie drużyny zawsze grają na tym samym boisku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz