#WszystkoJestDobrze

Wbrew wielu malkontentom #WszystkoJestDobrze a będzie jeszcze lepiej. Dziś otrzymaliśmy taką oto informację z biura prasowego Lecha Poznań

Gumny, Puchacz i Jóźwiak na dłużej w Lechu

Robert Gumny, Tymoteusz Kamil Puchacz i Jóźwiak na dłużej w Lechu.

Tych trzech piłkarzy Lecha Poznań przedłużyło swoje umowy z klubem!
Cała trójka jest związana z niebiesko-białymi barwami od lat. – Po podpisaniu nowego kontraktu z Filipem Marchwińskim klub robi kolejny krok, który pokazuje jak ważni są dla klubu wychowankowie.
Kibiców powinno to ucieszyć gdyż w tym sezonie widzimy jakimi kluczowymi postaciami obecnego Lecha Poznań są ci zawodnicy.

Kamil Jóźwiak, Robert Gumny i Tymoteusz Puchacz są bardzo ważnymi zawodnikami drużyny trenera Dariusza Żurawia i to zarówno na boisko, jak i w szatnimówi dyrektor sportowy Lecha Poznań, Tomasz Rząsa.

Kontrakty lechitów nie wygasały w najbliższym czasie, ale mimo wszystko podjęto decyzję o ich przedłużeniu. Do tej pory umowy trójki wychowanków obowiązywały do 30 czerwca 2021 roku. Obecnie Kamil Jóźwiak związał się z Kolejorzem kontraktem dłuższym o 12 miesięcy (do czerwca 2022), a Robert Gumny oraz Tymoteusz Puchacz – o dwa lata (do czerwca 2023).

To, że wychowankowie klubu przedłużają z nami kontrakty, ma dla nas ogromne znaczenie. Bardzo się cieszymy, że mają oni tak duże zaufanie do klubu, bo to potwierdza, że ci zawodnicy widzą wydeptaną wcześniej ścieżkę przez tych wychowanków, którzy są już w zagranicznych klubach topowych lig. Pokazuje to również jedność, jaka panuje w szatni, a także ich miłość do klubu i do niebiesko-białych barw. Możemy to zresztą zauważyć na murawie, kiedy dają z siebie wszystko w każdym meczu, w którym grająkomentuje wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

źródło: lechpoznan.pl/ fot. Przemysław Szyszka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz