Transferowe gadki III

L.Nielsen

Ciąg dalszy pogłosek medialnych.

Odchodzi?

Jak poinformowała nas oficjalna strona Lecha Poznań, bliski odejścia jest Lasse Nielsen. W niedziele opuścił zgrupowanie w Belek, by udać się na testy do nowego klubu.  30-letni piłkarz występował w poznańskiej drużynie przez półtora roku, rozgrywając 43 spotkania w barwach Lecha, strzelając w nich 3 bramki. Powodem odejścia jak podaje agent piłkarza,Casper Greenjest, chęć powrotu bliżej rodziny, „Przez jakiś czas Lasse mieszkał z dala od swojej rodziny i chciałby być bliżej swojej rodziny, niż teraz jest”, mówi Green. Agent twierdzi, że niekoniecznie oznacza to, że zagra w Danii – ale odejście z polskiego klubu nie jest dalekie od rzeczywistości. „Nie ma niczego, co jest w 100 procentach pewne, zanim nie będzie na miejscu, ale opuścił obóz treningowy, aby zmienić klub”, powiedział Casper Green.

https://twitter.com/LechPoznan/status/954983086093201408

Przyjdzie?

Marko Jevtović. Tak nazywa się serbski defensywny pomocnik, o którego zapytał się Lech wykazując, że jest zainteresowany zatrudnieniem jednokrotnego reprezentanta Serbii, który gra obecnie dla Partizana Belgrad.

Może odejść?

Wiadomym jest, iż włodarze poznańskiego klubu muszą być przygotowani na odejście Abdula Aziza Tetteha. „Jeśli Tetteh chce spróbować nowej drogi i zarobić więcej pieniędzy, to może się przenieść. Nie możemy go zatrzymywać. Otrzymaliśmy dla niego wiele ofert i to jemu pozostawiamy decyzję, czy zostać, czy się przenieść „- cytuje  prezesa Klimczaka przegląd sportowy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz