Spotkaj się z zarządem Lecha

Herb Lech Poznań

Już we wtorek, 19 lipca o godzinie 18:00 będziesz mógł porozmawiać z włodarzami Kolejorza. Zapisz się już teraz, pozostały ostatnie wolne miejsca.

Źródło: Spotkaj się z zarządem Lecha

 

Taka informacja na stronie głownej Lecha Poznań zawsze mnie cieszy , niestety spotaknia te są organizowane najczęsciej w moich godzinach pracy .

Postanowiłem zadać jedno pytanie być może  za pośrednictwem rzecznika  gdyż nie zdążę na to spotkanie . Wbrew zaczepce rzecznika nie pozostaję w necie z własnej woli i nie chcę być anonimowy .

123111

O to moje pytanie :

Jak wiadomo historia pozyskania nowego zawodnika z rumunskiego PANDURII TARGU JIU Iona Hora jest bardzo skomplikowana i można już powiedzieć iż transfer ten nabiera pewnego mistycyzmu .

Pytanie – jak donosi rumunski portal fanatik.ro Ioan Hora ma propozycję z dwóch europejskich klubów , szwajcarskiego FC Will 1900 i z Lecha Poznań .Portal ten też podawał iż klub napastnika optował za ofertą Lecha która była wyższa jednak sam zawodnik był za ofertą Szwajcarów którzy oferowali lepsze wynagrodzenie 350tys€ za sezon i obietnicę podwyżki do 450tys€ po ewentualnym awansie do 1 ligi. Jaka była oferta dla zawodnika ze strony Lecha i czy też nie można skonstruować kontraktów dla nowych zawodników na zasadzie celowej , np. podwyżka za MP a wysokośc jej mogłaby zależeć od awasu do grupy LM lub LE ? Zawodnik czułby że ma o co grać i że warto dać z siebie wszystko póki jeszcze może .

 

Pozdrawiam  Krzysztof Polowczyk

 

P.s

podpisuję się bym nie był oskarżany o anonimowośc

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz