Polityka informacyjna Lecha Poznań doceniona !!!

Jak podaje biuro prasowe Lecha Poznań, podczas XVI konferencji „Bezpieczny Stadion”, która odbyła się we wtorek w Kielcach, Lech Poznań odebrał nagrodę za najlepiej prowadzoną politykę informacyjną w poprzednim sezonie ligowym. W imieniu Lecha Poznań nagrodę podczas konferencji „Bezpieczny Stadion” odebrał kierownik ds. logistyki i szkoleń poznańskiego klubu, Piotr Kiciński.

Wpływ na ocenę sposobu komunikacji klubu z kibicami mają delegaci, którzy w swoich raportach oceniają:

-dostępność aktualnych informacji na temat drużyny.

-organizacja dnia meczowego. 

-przejrzystość systemu biletowego.

-informacje dotyczące godzin otwarcia bram obiektu.

-rozmieszczenie planów stadionu w jego okolicy.

-wskazówki dojazdu dla kibiców.

Oceny delegatów są umieszczane w raporcie, który jest publikowany przez Polski Związek Piłki Nożnej przed rozpoczęciem każdego sezonu. Raport dotyczy organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN. Kluby Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi oceniane są w nim na podstawie pracy m.in. delegatów podczas meczów ligowych.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji za najlepszą politykę informacyjną w sezonie 2015/16 z oceną 5,26 otrzymało Podbeskidzie Bielsko-Biała. Drugie przypadło Lechowi Poznań, który w raporcie Polskiego Związki Piłki Nożnej otrzymała ocenę 5,22. Na najniższym stopniu podium znalazła się Legia Warszawa z notą 5,11.

 

Gratulujemy !!!

 

Więcej szczegółów o konferencji na Łączy nas Piłka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz