Nowy sponsor na nowych koszulkach, w Lechu idzie nowe.

źródła: lechpoznan.pl/fot. Marcin Rajczak

Nowy sponsor a nowych koszulkach, w Lechu idzie nowe. Dziś na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej zarząd Lecha Poznań przedstawił nam nowego sponsora strategicznego. Aforti Holding, bo o tej firmie mowa to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów osobistych i przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, do doświadczonych inwestorów, jak i firm średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych. Tyle w skrócie o naszym nowym sponsorze. Umowa ma trwać trzy lata. 

Prezes Klimczak razem z Prezesem Aforti Holding, Klaudiuszem Sytkiem, opowiedzieli o kulisach negocjacji, o twardych warunkach stawianych przez obydwie strony i wreszcie o zadowoleniu z osiągniętego kompromisu. Klaudiusz Sytek przygotował prezentację i w kilku słowach przedstawił swoją firmę, co miało na celu przybliżenie nowego kibicom Lecha.  Prezentację można obejrzeć tutaj. 

 

Następnie podczas pytań dziennikarzy, nastąpiło już lekkie rozluźnienie i Prezes Aforti Holding opowiedział wszystkim o swojej fascynacji Lechem. Tak fascynacji, a dowodem tego niech będą słowa Pana Klaudiusza „ja nie jestem kibicem ja jestem fanatykiem”. Z takiego podejścia możemy być tylko zadowoleni, Lech i my zyskaliśmy partnera, który czuje nasz klub. Nowy sponsor przygotował również niespodziankę dla kibiców, wielką sektorówkę, która zostanie przekazana kibicom podczas następnego meczu przy Bułgarskiej. Jest to jak sądzę miłe przywitanie z poznańskimi Kibicami.

Skoro już o koszulkach mowa, to na dzisiejszej konferencji zaprezentowano nowe komplety strojów, w których od tego sezonu będzie występować drużyna Kolejorza. Na tę chwilę czekali wszyscy kibice. Na salę wkroczyli Maciej Gajos, Niklas Barkroth, Matus Puntocky prezentując nowe komplety strojów.

źródło: Grafika-Lech Poznań

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz