Michai Radut na testach medycznych w Lechu Poznań

fot.Adam Ciereszko/lechpoznan.pl

Mihai Radut właśnie teraz w poznańskiej Klinice Rehasport przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań.

W przypadku pomyślnego zakończenia  rumuński piłkarz podpisze półroczną umowę z Kolejorzem. Klub będzie miał możliwość jej przedłużenia o kolejne trzy sezony.

26-letni pomocnik jest wolnym zawodnikiem. Ostatnio był piłkarzem Hatty Club, a wcześniej rumuńskiego Pandurii Targu Jiu, a także Steauy Bukareszt.

Warto zwrócić uwagę na wyszkolenie techniczne tego piłkarza. – Imponuje nam jego wyszkolenie techniczne i skuteczność w pojedynkach 1 na 1. Może grać na obu bokach pomocy, a także za napastnikiem. Do Lecha sprowadzamy go jednak przede wszystkim, by wzmocnić zespół na skrzydłach – przyznaje Piotr Rutkowski.

Sam zawodnik nie kryje zadowolenie z ewentualnego transferu.- Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że prawdopodobnie dołączę do Lecha. Jak doskonale wiesz już latem byłem blisko tego transferu, ale tak się nie stało. Jestem szczęśliwy, bo to fajna drużyna. Na trybunach jest świetna atmosfera. To kolejny krok w mojej karierze – mówi Radut. – Moją silną stroną jest technika. Lubię grać w zespołach, które atakują i wywierają presję na rywalach. Mam nadzieję, że będziemy świętowali wiele sukcesów razem z zespołem. Po to tutaj przyszedłem – dodaje.

 

Jeśli testy medyczne zakończą się pomyślnie piłkarz w środę podpisze kontrakt z Kolejorzem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz