Mecz z Lechem przy otwartych trybunach!

Mecz z Lechem przy otwartych trybunach!

Zgodnie z decyzją Wojewody Pomorskiego z dnia 7 marca dotyczącej umorzenia postępowania w sprawie przeprowadzenia imprezy masowej, informujemy, że możemy zagrać mecz z Lechem przy otwartych trybunach. Organ rozpatrujący sprawę uznał stanowisko zawarte w wyjaśnieniach z Klubu za wystarczające do podjęcia decyzji o umorzeniu postępowania. Mam nadzieję, że mimo krótkiego czasu sprzedaży biletów trybuny będą wypełnione!

Kierownictwo Arki Gdynia po raz kolejny apeluje do wszystkich kibiców, którym leży na sercu dobro Klubu przypomina,  Arka cały czas działa w warunkach zagrożenia karą recydywy. Odpalanie rac, rzucanie przedmiotów na boisko i tym podobne nieodpowiednie zachowanie może być powodem kolejnych bolesnych kar finansowych i zamknięcia trybun. Wszyscy jesteśmy gospodarzami na meczu!

Do apelu przyłączył się też Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek:

Cieszymy się, że mecz przyjaźni kibiców Arki i Lecha odbędzie się z udziałem publiczności. Dla Gdyni to kolejne sportowe święto, na które tak długo czekaliśmy. Wierzymy, że atmosfera na stadionie będzie odpowiednia do rangi wydarzenia. Może to być także przedsmak finału Pucharu Polski, na które oba zespoły mają realną szansę. Pokażmy, że potrafimy dopingować bez niedozwolonych elementów, które w negatywny sposób mogą wpłynąć na obecność kibiców na meczach z udziałem naszej drużyny.

 

Arka Gdynia
Biuro Prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz