Maciej Gajos przed Wisłą Płock

Maciej Gajos

 

Maciej Gajos

Optymalna dla Ciebie pozycja gdybyś ją sam miał sobie wybrać?

  • środek pola pozycja 8 czy 10, najbardziej mi odpowiada, wiadomo że łatwiej jest gdy gra się wciąż na tej samej pozycji a nie gdy ta pozycja jest co mecz zmieniana.

Ja się czułeś w ataku bo ta pozycja była sporym zaskoczeniem?

  • dla mnie to też było zaskoczeniem, ale to tylko na papierze tak wyglądało założenia były troszeczkę inne, chcieliśmy zagęścić środek pola i kontrować, wykorzystać szybkie boki, trener mówił że byłem ukrytą 10-ką,

Eksperyment wypalił?

  • ciężko powiedzieć, pierwsza połowa nie wyglądała źle ale teraz patrząc przez pryzmat wyniku, przegraliśmy mecz to można powiedzieć że nie wypalił, gdyby był inny wynik odbiór byłby tego inny.

Macie spore problemy z wygraną na Bułgarskiej, trener wspominał o naszej murawie…

  • zdajemy sobie z tego sprawę że nie wygrywamy, mam nadzieję że się jutro przełamiemy, na pewno murawa nam nie pomaga i nie chcę tutaj zganiać całej winy na murawę, ale murawa nie pozwala nam grać szybciej, na jeden kontakt tym bardziej że drużyny, które tu przyjeżdżają tylko się bronią i my musimy grać szybko ale ta murawa nie pomaga w tym.

Jak oceniasz jutrzejszego przeciwnika, co więcej o ni m wiecie?

  • Ostatnio nie mają super serii, jest to beniaminek ale też nie ma na to co patrzeć bo Arka też tu przyjechała, broniła się tu całym zespołem i niestety wywiozła punkt, chcemy to zmienić i mam nadzieję że teraz zdobędziemy trzy pkt.

Takie porażki jak w Warszawie bolą najbardziej, jak to jeszcze w was tkwi czy już przystępujecie do gra z czystymi głowami?

  • Nie ma co wracać, niczego już nie zmienimy, zaraz po meczu było gorąco później głowy były chłodniejsze i inaczej się na to wszystko patrzyło, nie możemy już do tego wracać.

Lech prowadzi w statystyce słupków i poprzeczek.

  • obiło mi się o uszy, w poprzednim sezonie też byłem o to pytany.

Czy czujesz że szczęście wam nie sprzyja?

  • Trudno powiedzieć, wracając do meczów z Arką też mieliśmy poprzeczkę i gdyby wpadło to Arka też musiałaby inaczej grać, to jest tylko gdybanie, wszyscy wiedzą że strzał w poprzeczkę czy słupek to strzał niecelny, na nasze nieszczęscie jak piłka trafia w słupek to nie wpada do bramki tylko za bramkę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz