Elvis jest już z nami !!!  Kokalović podpisał kontrakt z Lechem.

źródło: lechpoznan.pl/fot. Paweł Jaskółka

Elvis Kokalović został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. We wtorek 28-letni obrońca podpisał kontrakt z Kolejorzem. Z poznańskim klubem związał się umową do końca czerwca z opcją przedłużenia o trzy lata.

Jak podaje biuro prasowe KKS Lech Poznań Elvis Kokalović podpisał kontrakt z Lechem ! 

– Jestem szczęśliwy z podpisania kontraktu. Wiem, że trafiłem do dużego klubu, z dużymi oczekiwaniami. Mam nadzieję, że z Lechem będę walczył o trofea. Zespół walczy o mistrzostwo, poza tym gra w półfinale Pucharu Polski. Wierzę, że uda się te trofea zdobyć już w tym sezonie i powtórzyć ten sukces w kolejnym – mówi sam zainteresowany.

Piłkarz trafił do Lecha, aby rywalizować o miejsce na środku obrony. – Jego mocną stroną jest spokój przy wyprowadzaniu piłki po presją. Na boisku wykazuje się dużą inteligencją taktyczną, a także zdecydowaną grą w kontakcie. Ma też doświadczenie związane z grą z silnymi rywalami. W Turcji grał mecze przeciwko Fenerbahce i Galatasaray – komplementuje Chorwata wiceprezes Kolejorza, Piotr Rutkowski.

Pierwszą okazję do spotkania z nowymi kolegami Chorwat będzie miał we wtorkowy poranek. Wtedy też weźmie udział w pierwszym treningu Kolejorza. Nowy zawodnik wybrał sobie koszulkę z numerem 44. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz