Elvir Koljić nowym napastnikiem Lecha!!!

źródła: lechpoznan.pl/fot. Marcin Rajczak

Elvir Koljić wypożyczony do Lecha!

Elvir Koljić został dziś nowym piłkarzem Lecha Poznań. Bośniak został wypożyczony na pięć miesięcy z FK Krupa. Kolejorz ma opcję wykupu zawodnika po zakończeniu sezonu. Jeśli poznaniacy na to się zdecydują, to w życie wejdzie długoterminowa umowa podpisana z piłkarzem w dniu dzisiejszym. Na jej mocy Koljić zwiąże się z Lechem umową obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku. W niebiesko-białych barwach będzie występował z numerem 14.

Elvi Koljić urodził się 08 Lipca 1995 r. w Valladolid, 22-latek jest wychowankiem klubu NK Klujc. Później grał m.in. w Boracu Banja Luka, a w styczniu 2016  roku trafił z tego klubu do FK Krupa. W Premijer Lidze w obecnym sezonie zagrał w piętnastu spotkaniach, w których zdobył 6 bramek i w trzech spotkaniach Pucharu BiH, w których zdobył kolejne pięć bramek. Dobra forma w rundzie jesiennej poskutkowała powołaniem do reprezentacji Bośni i Hercegowiny, w której piłkarz zadebiutował 29 stycznia 2018 roku.

Z przyjścia kolejnego napastnika bardzo zadowolony jest szkoleniowiec Lecha, Nenad Bjelica, który po opuszczeniu drużyny przez Nicki Bille Nielsena oraz Denissa Rakelsa, zachowa komfort w ofensywie Lecha.

W obecnym okienku jest to już czwarte wzmocnienie Kolejorza, przypomnijmy, iż do drużyny dołączyli już wcześniej, Thomas Rogne, Piotr Tomasik i Oleksyi Khoblenko.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na rozpoczęcie rozgrywek, które mam nadzieję, zakończą się nie inaczej niż zdobyciem tytułu Mistrzowskim dla Kolejorza.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz