Dynamo Kijów blisko pozyskania Tamasa Kadara.

Źródło: СМИ: Динамо в шаге от трансфера Кадара | ШАХТА

Obrońca Lecha Tamas Kadar w niedalekiej przyszłości może stać się zawodnikiem Dynama Kijów.Jak informuje, ukraiński portal Sportarena.com
Kluby uzgodniły kwoty transferowe za 26-letni węgierskiego zawodnika. Dynamo Kijów za lewego obrońcę zaoferowało 2mln. €. Polski klub zażądał dodatkowe 500tys. €. Obie strony ustaliły by tę dodatkową kwotę zapisać w postaci bonusów.

.
Na pozycji lewego obrońcy Lech podpisał już umowę (za około 300 tysięcy euro) z Vladimirem Kostevichem z Karpaty Lwów. Biorąc pod uwagę fakt, że Kadar grał na lewej stronie obrony, a mógł grać też na środku obrony, Polski Klub negocjuje również ze stoperem Ascoli Blażejem Augustynem.

.
Skauci Dynamo kilka razy w trakcie sezonu oglądali obrońcę na żywo, bacznie obserwując jego grę. Skauci Dynama również zbierali mnóstwo informacji na temat samego piłkarza.

,
Ukraiński klub chciałby dopiąć transfer szybko by zawodnik mógł dołączyć na pierwsze zgrupowanie Dynama w Hiszpanii.

 

FOTO-http://dynamo.kiev.ua/

Redaktor naczelny tygodnika Futboll, Artem Franks: „Kadar – to jest dobry gracz i stosunkowo niedrogi”

„Kadar – jest dobrym graczem. Stosunkowo tanim, jako lewy obrońca jest dość dobry, a także wszechstronny – potrafi na lewej obronie i na środku, W tej sytuacji nie jest jasne perspektywa Mikhailichenko i Dubinchaka ” wypowiedział się Artom w swoim cyklu Match Day.

Źródło: СМИ: Динамо в шаге от трансфера Кадара | ШАХТА

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz